حضور فعال ایرانسل در نمایشگاه بین المللی

ایرانسل باز هم فعالیت جدیدی را از خود به نمایش گذاشته است و با حضور در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس و بانک و بیمه , قابلیت های جدیدی را در مورد سرویس تبلیغات و اطلاع رسانی هوشمند ارائه میکند و البته پیشنهادات ویژه ای را در مورد سرویس APN نیز در اختیار بازدیدکنندگان این سایت قرار داده است .

اهداف عمده ای که این نمایشگاه دنبال میکند عبارتند از :فرهنگ‌سازی عمومی و بالابردن سواد مالی اقشار جامعه، ارتقای صنعت مالی کشور و افزایش سطح تعاملات بین شرکتی و نیز ارتقای سطح تعاملات بین‌المللی صنعت مالی ایران .

 از جمله خدماتی که در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان پیشنهاد میشوند عبارتند از :

خدمات پرداخت موبایلی و پرداخت خرد مبتنی بر راهکار جامع NFC و نیز خدمات موبایل سازمانی ایرانسل (MVPN) به منظور مدیریت و کاهش هزینه‌های ارتباطی.

همچنین شبکه امن ارتباطی (APN) با قابلیت پشتیبانی از سیم‌کارت‌ها و اینترنت سازمانی ایرانسل که بستری مناسب برای انتقال داده‌ها و اطلاعات حیاتی در سازمان‌ها به ویژه بانک‌ها و مراکز مالی مهیا می‌کند، از دیگر خدمات ایرانسل است و برای متقاضیان این سرویس در ایام نمایشگاه تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

علاوه براین،قابلیت‌های جدید و پیشرفته خدمات «تبلیغات و اطلاع‌رسانی هوشمند ایرانسل» بر بستر موبایل، به‌عنوان یکی از ضروری‌ترین خدمات مورد نیاز بانک‌ها و بسیاری دیگر از موسسه‌ها و سازمان‌های مالی و غیرمالی، در این نمایشگاه معرفی شده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. با به‌کارگیری این خدمات، تمامی سازمان‌ها قادر خواهند بود از این بستر امن، هوشمند و کارا به منظور تبلیغات و اطلاع‌رسانی هدفمند و مقرون به صرفه بهره‌مند شوند.

منبع:irancell.ir