نمایندگی فروش شارژ

نمایندگی فروش شارژ از جمله اقامات جدید شرکت آریوپیام ایرانیان می باشد.

این روزها ایرانسل به یکی از موفق ترین شرکت های ارتباطی تبدیل شده است که کاربران آن نیز روز  به روز در حال افزایش هستند. از این  رو این شرکت ,روش های مختلفی را برای خرید در اختیار کاربران خود قرار داده است که ما در اینجا به برخی از این روش ها اشاره  میکنیم.

1:  تلفن 709

 این  روش شار ژ هم میتواند  توسط مشترکین دائمی و هم توسط مشترکین  اعتباری مورد استفاده  قرار گیرد.مشترکین دائمی از این  شماره  برای پرداخت قبوض خود و مشترکین اعتباری نیز از این سامانه برای خرید شار ژ استفاده میکنند.

2: شار ژ  از طریق *7#

 این  روش شار ژ ,بسیار ساده است و برای آن دسته از مشترکانی که  امکان دسترسی  به فروشگاه  و  یا خو پرداز را ندارند این امکان  را  فراهم میکند تا از طریق  آن ,شار ژ خریداری کنند.

3: خرید مستقیم  با استفاده از تلفن همراه

این روش نیز امکانی دیگر را برای خرید شارژ ایرانسل  فراهم کرده است به این ترتیب  که  با استفاده از اینترنت همراه  و مراجعه  به سایت  charge.irancell.irشارژ  ایرانسل را تهیه کنید

5 :خرید شارژ اینترنتی

 این  روش نیز یکی دیگر از  روش های جدید خرید شارژ اینترنتی است که با  کمک ان ,مبلغ شارژ خریداری شده از حساب بانکی که در زمان تکمیل خرید وارد کردهاید کسر میشود.

6:خرید شارژ الکترونیکی یا E-Charge نیز یکی دیگر از سرویس های ایرانسل است و  با استفاده از این سرویس شارژ لازم نیست تا مبالغ از پیش تعیین  شده  را انتخاب کنید  و میتوانید هر مبلغی که مایلید را وارد نموده و شارژ بخرید.

7:خرید شارژ با استفاده از پایانه های فروش

مشترکین ایرانسل میتوانند با استفاده از پایانه های  فروش بانک های طرف  قرارداد ایرانسل ,سیمکارت خود را  شارژ کنند

8: خرید  شارژ با استفاده از دستگاههای خودپرداز

مشترکین ایرانسل میتوانند با مراجع  به دستگاههای خودپرداز بانک ها ,کارت شارژ ایرانسل  را خریداری  کنند.

9:خرید شارژ از وبسایت ایرانسل 

 این روش که تحت عنوان روش شارژ مستقیم نیز نامگذاری شده  است  از این قابلیت  برخودار است که نیازی نیست تا کد 16  رقمی را وارد سیمکارت خود کنید  این مبلغ  به صورت  اتوماتیک به اعتبار شما اضافه میشود.

10 :تهیه شارژ از طریق ارسال پیامک

مشترکین این سرویس میتوانند برای تهیه شارژ از روش ارسال پیامک نیز استفاده  کنند.