سرمایه گذاری ایرانسل در گروه اینترنت ایران

گزارش ها و خبرهای منتشر شده از طرف ایرانسل حاکی از آن هستند که ایرانسل اهداف جدیدی را پیش رو گرفته است و قصد دارد تا از کسب و کار و اشتغال حمایت کند .به این منظور در شرکت گروه اینترنت ایران ,سرمایه گذاری کرده  است . این شرکت در زمینه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت دارد و از جمله زیر مجموعه های آن میتوان به اسنپ ,بامیلو و زود فود اشاره کرد .اسنپ به عنوان بزرگترین و  اولین سرویس هوشمند درخواست خودرو در کشور تلقی میشود و بامیلو نیز یک بازار خرید آنلاین است. زود فود نیز به عنوان یک پلتفرم آنلاین سفارش غذا در حال فعالیت است .

علیرضا  قلمبر دزفولی به کارکردهای این سه زیرمجموعه اشاره کرده است و برای مثال در این مورد سخن گفته است که اسنپ از جایگاه ویژه ای در  زمینه خدمات رسانی آنلاین حمل و نقل در بین مردم برخوردار شده است و در واقع  همه این اقدامات در راستای اهداق اقتصاد مقاومتی صورت گرفته اند .نکته دیگر که باید به آن اشاره کنیم این است که شرکت اینترنت ایران دارای پنج زیرمجموعه است یا به عبارت دیگر پنج کسب و کار اینترنتی را تحت پوشش قرار داده است و دو زیرمجموعه دیگر آن نیز عبارتند از : سامانه رزرو آنلاین هتل‌های ایران «پین‌تاپین» و سامانه جست‌وجوی هوشمند ملک «اسکانو» .

 این شرکت بزرگ نیز از همکاری شرکت بزرگ ایرانسل پشتیبانی و استقبال کرده است و اعلام کرده  است که امیدوار است با همکاری ایرانسل به بزرگترین شرکت در زمینه فعالیت ها و خدمات آنلاین تبدیل شود  .

منبع : tnews.ir