فروش شارژ

فروش شارژ....

انواع شارژ ایرانسل:

امروزه اپراتور ایرانسل خدمات جدیدی را برای کاربران خود در زمینه شارژ ایرانسل فراهم کرده است مانند عرضه ی انواع مختلفی از شارژهای ایرانسل به منظور راحتی در خرید شارژ ایرانسل توسط کاربران سیم کارت های اعتباری شرکت خود . مثل : شارژ ایرانسل معمولی , شارژ ایرانسل شگفت انگیز و شارژ مستقیم ایرانسل. شما قبل از این که سیم کارت خود را شارژ کنید میتوانید یکی از این شارژها را برای خط اعتباری خود انتخاب کرده و از آن طریق اعتبار را افزایش دهید

شارژ معمولی ایرانسل و روش شارژ

شارژ ایرانسل معمولی به شارژی گفته می شود که در آن مبلغ شارژ وارد شده در گوشی کاربر برابر است با همان میزان پولی که  جهت خرید شارژ ایرانسل پرداخته است. برای این که سیم کارت ایرانسل شما با روش شارژ معمولی ایرانسل شارژ شود باید کد دستوری زیر را وارد گوشی خود کنید

*141*رمز شارژ#ok

 شارژ شگفت انگیز ایرانسل و روش شارژ

نوع دیگری از شارژهای ایرانسل شارژ شگفت انگیز است که در واقع شارژی است که به کاربران ایرانسل کمک میکند سیمکارت خود را 20% بیش از مبلغی که جهت خرید کارت شارژ ایرانسل پرداخت میکنند شارژ کنند. برای اینکه خط اعتباری شما با روش شارژ شگفت انگیز ایرانسل شارژ شود باید کد دستوری زیر را وارد گوشی خود کنید.

*144*رمز شارژ#ok  

کارت شارژ ایرانسل

اگر جزء افراد هستید که دارای سیمکارت اعتباری ایرانسل هستید جهت افزایش اعتبار سیم کارت ایرانسل خود میتوانید انواع کارت شارج ایرانسل را در مبالغ گوناگون 1000 ، 2000 ،5000 ،10000 ،20000 تومانی و از طریق اینترنت خریداری نمایید .
با خرید اینترنتی کارت شارج ایرانسل می توانید در زمان و هزینه ای که برای خرید کارت شارج ایرانسل مصرف می کنید صرفه جویی نمایید زیرا شما کارت شارژ ایرانسل را با قیمت واقعی آن می خرید و نیازی هم به خارج شدن از محل خود ندارید در هر زمانی که نیاز به افزایش اعتبار سیمکارت ایرانسل خود داشته باشید می توانید از سایتهای معتبر مجهز به پنل فروش شارژ ایرانسل شارج خود را تهیه نمایید .

انواع کارت شارژ ایرانسل 

کارت شارج ایرانسل را می توانید در انواع مختلف کارت شارج معمولی ، کارت شارژ مستقیم ایرانسل ، کارت شارج شگفت انگیزخریداری کنید . برای خرید شارج ایرانسل روشهای مختلفی وجود دارد که عبارتند از خرید اینترنتی کارت شارژ ایرانسل ، خرید  کارت شارژ ایرانسل از طریق کارت خوان ، خرید کارت شارج ایرانسل از طریق عابر بانک که توصیه ما به شما خرید شارج ایرانسل از طریق اینترنت است که سریعترین روش برای خرید کارت شارج است.

خرید کارت شارژ  از طریق  اینترنت 

در صورتیکه می خواهید کارت شارج ایرانسل را به صورت اینترنتی خریداری نمایید لازم است آدرس سایت معتبر فروش شارج ایرانسل را وارد کرده و در صفحه سایت در پنل فروش شارج ایرانسل گزینه ایرانسل را به همراه مبلغ شارج ایرانسل و نوع شارج ایرانسل انتخاب کنید همچنین می توانید تعداد کارت شارژ ایرانسل را وارد کنید سپس شماره سیمکارت اعتباری ایرانسل و ایمیل خود را وارد نمایید و در سمت چپ پنل فروش شارج ایرانسل بانکی که می خواهید با کارت بانک صادره از آن هزینه شارج ایرانسل خود را بپردازید انتخاب کرده تا  به درگاه بانک متصل شوید در مرحله بعد باید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و پرداخت را بزنید در صورت درست وارد کردن اطلاعات کارت بانک شارج ایرانسل به خط شما ارسال می شود در صورتیکه در زمان خرید کارت شارج ایرانسل نوع شارج خود را شارژ مستقیم ایرانسل انتخاب کرده باشید خط شما مستقیم شارژ می شود و پین کدی برای شما ارسال نمی شود با اتمام خرید کارت شارج ایرانسل از طریق اینترنت صفحه ای نمایش داده می شود که اطلاعات خرید شارج شما را اعم از شماره ، کد شارژ و کد پیگیری را در  بردارد با کد پیگیری می توانید در صورتیکه پین کد به خط شما ارسال نشد از پشتیبانی سایت برای رفع مشکل کمک بگیرید.