نمایندگی فروش شارژ

شرکت آریو پیام ایرانیان با بهره گیری از تجارب کسب شده در فروش چندین ساله کارت شارژ و پین های الکترونیکی شارژِ ,نمایندگی  فروش شارژ اعطا میکند و این امکان را برای نمایندگان فروش شارژ ایجاد می نماید تا نیاز خود را بدون در نظر گرفتن هیچ محدودیتی و در هر لحظه از شبانه روز تأمین نمایند. همچنین جهت خرید شارژ با یک درصد تخفیف می توانید به ربات تلگرام آریوپیام مراجعه کنید.

گزارشی که به تازگی توسط ایرانسل ارائه شده است حاکی از آن است که این شرکت در حال حاضر ,سرویس حساب چند کاربره را در اختیار مشتریان خود قرار داده است ,البته آن دسته از مشتریانی که قصد دارند تا بسته های اینترنت خود را با دیگران به اشتراک  بگذارند. ناگفته نماند که این سرویس جدید به شدت مورد استقبال کاربران واقع  شده است و این امر, ایرانسل را تشویق کرده است تا این سرویس را در اختیار کاربران سیمکارت های دائمی نیز قرار دهد.

 با استفاده از این سرویس جدید ,کاربران میتوانند یک حساب مجزا را بسازند و دوستان و یا اعضای خانواده نیز میتوانند به صورت همزمان از آنها استفاده کنند.

 البته عکس این موضوع نیز صدق میکند به این ترتیب کاربرانی که از حساب هاب مجزا استفاده میکنند میتوانند از این سرویس جدید استفاده کنند و دیگر مجبور نیستند تا حساب های مختلف را به صورت مجزا شارژ کنند.

استقبال صورت گرفته در مورد حساب چند کابره باعث شده است تا ایرانسل,امکانات جدیدی را به آن اضافه کند. از جمله این ویژگی های جدید میتوان به مواردی مانند ایجاد حساب ریالی مشترک با در نظر گرفتن سقف مورد استفاده برای هرکاربر ، تعیین محدودیت استفاده برای هر کاربر زیر شاخه ، مشاهده محدودیت و میزان استفاده توسط هر کاربر ، فعالسازی اتوماتیک سرویس بعد از خرید بسته و دسترسی به بسته‌ های مکالمه و پیام کوتاه اشاره کرد.

 منبع  : rond.ir