اخذ نمایندگی فروش شارژ

این روزها متقاضیان اخذ نمایندگی فروش شارژ عمده به مقدار قابل توجهی در حال افزایش هستند .به این منظور ,شرکت آریوپیام ایرانیان درنظر دارد تا تعداد محدودی از نمایندگی های فروش شارژ عمده را تا پایان سال جاری به متقاضیان واگذار نماید.متقاضیان علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانند به این  آدرس مراجعه کنند.

خبرهای دیگر از ایرانسل حاکی از آن است که پروژه های جدیدی در این شرکت و همراه با حضور وزیر ارتباطات به بهره برداری رسیده است. ازجمله این پروژه ها میتوانیم به تلویزیون تعاملی ایرانسل (IPTV-VOD-OTT)، بیست هزارمین node پهن باند، نخستین شبکه استاندارد اینترنت اشیا (NB-IoT)، فاز تجاری پروتکل IPv6، فاز تجاری سامانه پرداخت همراه (NFC) و خدمات رایانش ابری ایرانسل (Cloud) و مودم نسل 4.5 اینترنت همراه با حداکثر سرعت 300 مگابیت بر ثانیه اشاره کنیم .

البته در این مراسم به پروژه های دیگری برای آینده نزدیک اشاره شده است مانند سامانه پرداخت ازحساب کاربری و سامانه احراز هویت.ایرانسل در سال های اخیر,پیشرفت چشمگیری را درحوزه  فضای مجازی کسب کرده است و حدود یک سوم ازپهنای باند کشور را نیز به خود اختصاص داده است .در حال حاضر بیش از 150 شهر کشو تحت پوشش شبکه نسل 4.5 قرار دارند.

از جمله پیشرفت های دیگری که در این  بین صورت گرفته است این است که تاخیر در ارسال فایل های اینترنتی تا حدود 20 برابر کاهش پیدا کرده  است و سرعت اینترنت نیز حدود 100 برابر رشد کرده است .

یکی دیگر از پیشرفت هایی که اینترنت موفق به دستیابی به آن شده است این است که دسترسی به شبکه را تسهیل کرده است .مديرعامل شرکت ايرانسل در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود به بحث تراکنش‌هاي بانکي اشاره کرد و گفت در حوزه زيرساخت‌هاي پرداخت همراه تراکنش‌هاي ما از سال 94 تا 95 با رشدي بيست درصدي مواجه بود که اگر ارزش تراکنش‌ها را در نظر بگيريم نرخ اين رشد به 60 درصد خواهد رسيد.

 منبع : tnews.ir