شارژ عمده

شارژ عمده نیز یکی دیگر از خدمات ایرانسل برای  هموطنان عزیز است  که  امکان  خرید آسان  به همراه  صرفه جویی در  زمان و هزینه را برای آنها فراهم  کرده است.

جهت خرید شارژ عمده می توانید به صفحه ارتباط خرید شارژ عمده ، و در خواست خود را مبنی بر اخذ نمایندگی فروش شارژ عمده ارائه دهید.

 

انواع شارژ ایرانسل

امروزه اپراتور ایرانسل خدمات جدیدی را برای کاربران خود در زمینه شارژ ایرانسل فراهم کرده است مانند عرضه ی انواع مختلفی از شارژهای ایرانسل به منظور راحتی در خرید شارژ ایرانسل توسط کاربران سیم کارت های اعتباری شرکت خود . مثل : شارژ ایرانسل معمولی , شارژ ایرانسل شگفت انگیز و شارژ مستقیم ایرانسل. شما قبل از این که سیم کارت خود را شارژ کنید میتوانید یکی از این شارژها را برای خط اعتباری خود انتخاب کرده و از آن طریق اعتبار را افزایش دهید .

 

شارژ معمولی ایرانسل و روش شارژ

شارژ ایرانسل معمولی به شارژی گفته می شود که در آن مبلغ شارژ وارد شده در گوشی کاربر برابر است با همان میزان پولی که  جهت خرید شارژ ایرانسل پرداخته است. برای این که سیم کارت ایرانسل شما با روش شارژ معمولی ایرانسل شارژ شود باید کد دستوری زیر را وارد گوشی خود کنید

شارژ شگفت انگیز ایرانسل و روش شارژ

نوع دیگری از شارژهای ایرانسل شارژ شگفت انگیز است که در واقع شارژی است که به کاربران ایرانسل کمک میکند سیمکارت خود را 20% بیش از مبلغی که جهت خرید کارت شارژ ایرانسل پرداخت میکنند شارژ کنند. برای اینکه خط اعتباری شما با روش شارژ شگفت انگیز ایرانسل شارژ شود باید کد دستوری زیر را وارد گوشی خود کنید.

شارژ مستقیم ایرانسل به شارژی گفته میشود که در آن سیم کارت ایرانسل به طور مستقیم شارژ میشود یعنی اینکه شما دیگر نیازی به وارد کردن کد شارژ ایرانسل ندارید شما برای شارژ گوشی خود به روش شارژ مستقیم کافی است از طریق اینترنت شارژ مستقیم را از این صفحه دریافت کرده و سیم کارت خود را شارژ کنید.شارژ عمده نیز یکی دیگر از خدمات ایرانسل برای  هموطنان عزیز است  که  امکان  خرید آسان  به همراه  صرفه جویی در  زمان و هزینه را برای آنها فراهم  کرده است.