قابلیت جدید آفیس برای دستگاههای اندروید

مایکروسافت,برنامه آفیس را برای دستگاههای اندروید بروزرسانی کرد.با استفاده از این ویژگی جدید ,امکان ویرایش تصاویرSVG در این اپلیکیشن ها وجود دارد.یکی از ویژگی هایی که قبلا نیز خیلی ها به دنبال آن بودند یعنی پشتیبانی از تصاویر SVG ,راه خود را به سمت سه اپلیکیشن آفیس یعنی اکسل ,پاورپوینت و Word هموار کرده است.

طبق گزارشات رسمی منشر شده در این باره ,کاربران آفیس در حال حاضر میتوانند از این قابلیت ویرایش تصویرSVG در این سه اپلیکیشن استفاده کنند.

به این ترتیب از این به بعد کاربران قادرندتا تصاویر(SVG) را ضمیمه اسناد اکسل ,پاورپوینت و Wordکرده و آنها را ویرایش کنندتا به این ترتیب ظاهر بهتری را برای محتوا ایجاد کنند.

این ویژگی جدید نیازمند آن نیست که اطلاعات خیلی زیادی راجع به ویرایش تصویر داشته باشید.فقط کافی است تصویرSVG را ضمیمه کرده و شروع به ویرایش آن کنید.

این بروزرسانی برای این سه اپلیکیشن درگوگل پلی وجود دارد. البته مایکروسافت به هیچ تغییر دیگری در این باره اشاره نکرده است. بنابراین این تنها ویژگی است که در این بروزرسانی به آن اشاره شده است.

از آنجا که اپلیکیشن های اکسل,پاوپوینت و Word در اکثر دستگاههای اندورید از مدت ها قبل نصب شده اند میتوانید برای بررسی این مساله به گوگل پلی استور مراجعه کنید.اگر بنا به دلایلی ,آفیس مناسبی بر روی دستگاه اندروید خود ندارید میتوانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

منبع : phonearena.com