نسخه چندپردازشی فایرفاکس به زودی در اختیار کابران قرار میگیرد

طی چند ماه اخبر,توسعه دهندگان فایرفاکس ,تکنولوژی را راه اندازی کرده اند که به این مرورگر کمک میکند تا از نظر میزان سرعت ,امنیت و قابلیت اطمینان ,از سایر رقبای خود پیشی بگیرد.

برخی دیگر از مرورگرها مانند کروم ,سافاری و اج قبلا با استفاده از تکنولوژی چندپردازشی طراحی شده اند و نوارهای مجزا , و مولفه های دیگری از مرورگر اصلی را در برمیگیرد.

همانطور که میبینید کاربران فایرفاکس 50 تایید کرده اند که تکنولوزی چند پردازشی ,قبلا نیز مورد استفاده قرار گرفته است که میزان پاسخگویی را تا 400 درصد افزایش داده است و این عدد در هنگام بارگذاری صفحات نیز به 700 درصد رسیده است. 

اما چه اتفاقی در آینده رخ میدهد؟علاوه بر تغییر جهت به سمت نسخه چند پردازشی برای کابرانی که گستره وسیعتری از فعالیت ها را تحت پوشش قرار میدهند پردازش های متعددی از نظر محتوا و امنیت نیز صورت گرفته است که ابتدا به ویندوز و سپس به لینوکس و OS X مربوط میشوند.

از آنجا که ما مقدار زیادی از زمان را به صورت آنلاین میگذرانیم استفاده از این نسخه جدید با افزایش امنیت و عملکرد همراه است. در حالیکه گزینه های جایگزین برای مرورگرهای ساخته شده توسط گوگل ,مایکروسافت و اپل , همچنان روال قبلی را  ادامه میدهند. 

منبع : engadget.com