10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

 

China Mobile

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

 

کمپانی مخابراتی China Mobile  که در سال 1997 در هنگ کونگ پایه گذاری شد. فعالیت های خود را در چین آغاز کرد .و به عنوان بزرگترین امپراطوری مخابراتی در سراسر دنیا شناخته میشود. عمده مشترکین این برند چینی را جمعیت این کشور تشکیل میدهند و به عنوان محبوب ترین برند ارائه دهنده سرویس های مخابراتی در سراسر چین شناخته میشود. China Mobile  به عنوان سنبل موفق ترین شبکه ارتباط جمعی در 31 استان چین مورد قدر دانی قرار گرفته و طبق آمار بدست آمده در سال 2014 بالغ بر 807 میلیون مشترک فعال را در کارنامه خود به ثبت رسانیده است .

 

 

Verizon 

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

 

سروس مخابراتی وریزون آمریکایی الاصل فعالیت خود را در سال 2000 در نیویوک ایالات متحده آغاز کرد . در سال 2002 تنها دو سال پس از شروع سرویس دهی خود موفق شد اولین نسل از اینترنت های 3G را در آمریکا ارائه کند . این برند نام آشنای جهانی در سال 2003  به عنوان موفق ترین عرضه کننده شماره های تلفن محلی در سطح کشور شناخته شد و تنها سه سال بعد از آن توانست تجارت خود را در قالب MCI آغاز کند .در 2007  به عنوان سردمدار عرضه و مدیریت سرویس های امنیتی در آمریکا مطرح شد و توانست در سال 2010 بار  دیگر در عرصه ارائه اینترنت های پر سرعت خوش بدرخشد و اینبار با عرضه اینترنت 4G LTE  در 39 ناحیه مختلف رسالت خود را در کسب موفقیت های روز افزون پیش بگیرد .

 

 

      Vodafone

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

وودافون به عنوان یک کمپانی مخابراتی بریتانیایی فعالیت های خود را نه تنها در این کشور بلکه به صورت بی الملل پیش گرفته است و با قرار دادن مرکزیت تجارت خود در لندن توانسته به موفقیت های چشم گیری دست پیدا کند . این کمپانی به عنوان اولین پیش قدم در عرصه سرویس های مخابراتی وایرلس در بریتانیا شناخته میشود به صورتی که برای اولین بار درسال 1985 نخستین تماس تلفنی را با دستگاه موبایل در تاریخ انگلستان رقم زد .حال این کمپانی قدر با داشتن 400 میلیون مشترک فعال در سراسر جهان توانسته توانایی های خود را به بهترین نحو ممکن اثبات کند. این کمپانی توانسته در طی 30 سال سابقه فعالیت از قالب یک شرکت کوچک نروژی به درجه ای بالندگی تجاری دست پیدا کند که به عنوان یکی از 10 برند معروف جهان در عرصه مخابرات شناخته شود و مورد قدردانی قرار بگیرد . این شرکت در حال حاضر بیش از 30 کشور در سراسر دنیا را تحت پوشش خود قرار داده است و با شراکت در عرصه سرویس های اینترنتی در 50 کشور دیگر توانسته فعالیت های خود را گسترش دهد. در حال حاضر وودافون به عنوان یکی از سردمداران عرصه مخابرات و IT به صورتی همه جانبه در 65 کشور دنیا سرویس دهی کند .

 

 

AT&T

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

 

AT&Tبه عنوان یکی از برند های  معتبر در عرصه مخابرات و ارتباطات فعالیت های خود را در زمینه  ارتباطات وایرلس ، سرویس های مخابراتی محلی ، تماس های مخابراتی راه دور ، اطلاعات ، سرویس های اینترنتی و خطوط مخابراتی زمینی پیش بگیرد. این کمپانی از شرکت های معتبر در زمینه سرویس های ویدئویی ، مخابرات ، مدیریت اینترنت نیز شناخته شده است . AT&T در سال 1876 به این حیطه وارد شد و تا کنون تمام سعی و توان خود را برای ارائه بهترین و ویژه ترین سرویس های مخابراتی به مشترکین خود متمرکز کرده است .

 

 

Nippon Telegraph &Tel

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

 

گروه مخابراتی Nippon Telegraph  که در عرصه جهانی با عنوان NTT شناخته میشود در سال 1985 شروع به فعالیت کرد. این برند ژاپنی به عنوان برترین سرویس مخابراتی در توکیوی ژاپن مطرح شده است .

از چشم اندازهای این شرکت ژاپنی در دست گرفتن نیازهای شرق و غرب ژاپن در حیطه مخابرات و سرویس های وابسته به آن بود به صورتی که بتواند تمام این کشور را به صورت یک کل واحد در زیر پرچم خود بگیرد. از دیگر فعالیت های این شرکت میتوان به دامنه تحقیقاتی آن در عرصه مخابرات اشاره کرد . این کشور ژاپنی  با داشتن 239,750 نفر نیروی انسانی در سال 2014 از سردمداران این صنعت در ژاپن محسوب میشود  .

 

Deusche Telekom

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

 

این شرکت به عنوان یکی از تاثیرگذار ترین شرکت های عرصه مخابرات در جهان شناخته میشود و با داشتن 151 میلیون مشترک فعال و بیش از 30 میلیون خط اینترنتی ثابت و همچنین 17 میلیون شبکه Broadband  فعالیت های خود را در عرصه مخابرات و ارتباطات پیش میبرد.

این شرکت که فعالیت اصلی خود را بر روی راه اندازی خطوط اینترنتی ثابت پایه گذاری کرده است و در حیطه اتصالات تلفن همراه ، اینترنت و محصولات IPTV متمرکز است . از دیگر شاخه های فعالیتی این شرکت میتوان به سرویس های جواب گویی به مشتریان و تکنولوژی ارتباطات ICT و همچنین مشاوره های تجاری در این حیطه اشاره کرد .

با توجه به تنوع سطح فعالیت های شرکت میتوان آینده ای درخشان را برای این برند پیش بینی کرد .

 

 

Softbank

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

Softbank به عنوان یک کمپانی فعال در عرصه های اینترنت و مخابرات حیطه کاری خود را بر روی شاخه ها ی Broadband ، خطوط تلفن ثابت ، اینترنت ، تکنولوژی و سرویس های مرتبط متمرکز کرده است .

Softbank در سال 1981  به عنوان یک مجموعه نرم افزاری آغاز به کار کرد. در 1994 بانک نرم افزاری ویژه ای را در آمریکا راه اندازی نمود .هدف Softbank  از راه اندازی این مرکز گرد آوری اطلاعات مرتبط با استراتژی های نرم افزاری و سیاست های طراحی و توسعه چنین پروژه هایی بوده است .Softbank در حال حاضر همکاری هایی را با شرکت های صاحب نامی چون Yahoo ,E-Trade,Ustream,EF Education First و Morningstar آغاز کرد است و در راستای کسب موفقیت در این عرصه گام بر میدارد .

 

Telefonica

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

 

تلفونیکا که بعدها به Digital Telco  تغییر کرد بهترین سرویس در حیطه فن آوری موبایل به حساب می آید . این کمپانی که به صورتی جدی در عرصه Broadband  و اینترنت های ثابت فعالیت میکند پژوهش هایی را نیز در زمینه فناوری و راهکارهای دیجیتال به ثبت رسانیده است .

این سرویس در حال حاضر در 21 کشور در سراسر جهان مورد بهره برداری قرار گرفته است و بیش از 341 میلیون کاربر را به خود اختصاص داده است . اسپانیا ، اروپا و آمریکای لاتین از نقاطی هستند که تلفونیکا به صورت ویژه بر روی بازار آنها متمرکز شده است .

 

 

America Movil

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

این شرکت مخابراتی که در عرصه سیستم های وایرلس ، تلفن های ثابت زمینی ، Broadband و PayTV فعالیت میکند و ملیونها مشترک را در آمریکای لاتین ،کارائیب و ایالات متحده زیر سلطه خود دارد .

کمپانی America Movil  در سال 2000 شروع به فعالیت کرد . و در اواخر دسامبر سال 2014 بیش از 289.4 میلیون مشترک وایرلس ,34.3 میلیون تلفن ثابت زمینی ، 22.6 میلیون Broadband  و 21.5  میلیون PayTV را در کارنامه حرفه ای خود به ثبت رساند. این کمپانی از ستون های تاثیر گذار در عرضه اینترنت های 4G در آمریکای لاتین به شمار می آید و اولین برندی است که تکنولوژی های نوین را وارد این سرزمین کرد .

 

 

China Telecom

 

10 شرکت برتر مخابراتی در عرصه بین الملل کدامند؟

 

تیم China Telecom  به عنوان یک برند ارائه کننده سرویس های مخابراتی بزرگترین شبکه کابلی مخابراتی است و در زمینه های اینترنت و سرویس های وابسته به آن فعالیت میکند .

این کمپانی در اصل به عرضه زیر ساخت های اولیه سرویس های ارتباطی و مخابراتی میپردازد، زیر ساخت هایی که لازمه ارتباطات موبایل و مخابرات هستند . این سازمان در سال 2002 در چین آغاز به کار کرد و یک سال بعد توانست 6 کمپانی وابسته به خود را در این حیطه راه اندازی کند .     

 

 

 

منبع

آریوپیام ایرانیان(توزیع کننده برتر ایرانسل)