حراج اینترنتی شماره های رند ایرانسل

ایرانسل در اقدامی جدید، امکانی فراهم آورده است تا متقاضیان بتوانند به سادگی از طریق رایانه شخصی خود در مزایده مربوط به شماره های رند ایرانسل شرکت کنند. این سیم کارت ها، سیم کارت یوسیم بوده و قابلیت اتصال به نسل چهارم اینترنت همراه 4G/LTE را خواهد داشت. این سیم کارت ها دراندازه های میکرو و نانو ارائه شده و برای تمامی گوشی های هوشمند قابل استفاده خواهد بود.

گفتنی است ایرانسل ارائه‌دهنده گسترده‌ترین شبکه اینترنت همراه ایران بوده و هم اکنون 953 شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش شبکه 3G و 220 شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش شبکه 4G قرار داده است.

مشترکان ایرانسل برای شرکت در مزایده، می توانند با استفاده از شماره تلفن همراه و رمز ورود به کنترل پنل خود، وارد سامانه حراج الکترونیکی به نشانی rond.irancell.ir وارد شوند. شماره های رند ایرانسل در این مزاید در دسته بندی های پلانتینوم، طلایی، تقره ای و برنزی عرضه می شود.

 هر مشترک جهت شرکت در مزایده، باید حداقل 20 درصد از مبلغی را که تمایل دارد با آن وارد مزایده شود، از طریق درگاه اینترنتی موجود در پورتال ایرانسل به حساب معرفی شده واریز کند. این مبلغ به عنوان ضمانت شرکت در مزایده، تا تعیین تکلیف مزایده‌هایی که مشترک در آنها شرکت کرده در این حساب نگهداری خواهد شد. هر مشترک در مجموع تا سقف پنج برابر سپرده مذکور، امکان ارائه پیشنهاد خواهد داشت. در صورتی‌که مشترک جزء برندگان مزایده نباشد، سپرده شرکت در مزایده ظرف هفت روز کاری از زمان درخواست استرداد سپرده به وی برگشت داده خواهد شد.

بعد از اتمام زمان هر مزایده، شخصی که بالاترین پیشنهاد را ثبت کرده باشد به عنوان برنده مزایده انتخاب خواهد شد و دو نفر بعدی نیز به عنوان رزرو اول و رزرو دوم انتخاب می‌شوند. این دو نفر در واقع دارای بالاترین پیشنهادها به ترتیب بعد از پیشنهاد فرد برنده هستند.

نوع شماره رند برنده شده از حیث اعتباری یا دائمی بودن توسط فرد برنده قابل تعیین است. در صورت انتخاب نوع دائمی، مبلغ 100هزار تومان به قیمت نهایی افزوده خواهد شد.

تحویل و فعال‌سازی سیم‌کارت موضوع مزایده، صرفاً با ارائه کارت ملی و یا شناسنامه جدید برای مشترکان ایرانی و گذرنامه برای اتباع غیرایرانی امکان‌پذیر خواهد بود.

مشترکان ایرانسل همچنین می‌توانند با مراجعه به کانال ویژه حراج شماره‌های رند ایرانسل در تلگرام به نشانی telegram.me/rondirancell از آخرین خبرها درباره این حراج مطلع شوند.

منبع: ایرانسل

دیدگاه ها
  • مسعود دین محمدی گفته :

    شرکت در حراج سیمکارت

  • اسعد زهرونی گفته :

    شرکت در مزایده سیمکارت رند ایرانسل

دیدگاهی بنویسید