ارائه جدیدترین خدمات و محصولات ایرانسل در نمایشگاه کتاب تهران

 

بنا به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران حضور داشته و به ارائه جدیدترین خدمات خود خواهد پرداخت، بازدیدکنندگان می توانندبا مراجعه به غرفه ایرانسل و با ارائه کارت ملی خود نسبت به تعویض رایگان سیم کارت معمولی به یوسیم "با قابلیت اتصال به نسل چهارم اینترنت همراه" اقدام نمایند. این غرفه در مقابل سالن ناشران دانشگاهی آماده ارائه خدمات خود به مشتریان می باشد.

این اپراتور همچنین در این غرفع به معرفی نرم افزارهای کاربرید ایرانسل مبتنی بر فناوری نسل سوم و چهارم اینترنت همراه می پردازد؛ از جمله این نرم افزار ها می توان به "دانا" یا همان نرم افزار کاربردی آموزش همراه، کتابخانه مجازی ایرانسل با نام "کتابخوان"، برنامه مدیریت یکپارچه حساب ایرانسلی با عنوان تجاری "ایرانسل من" و غیره اشاره نمود.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صبح روز سه‌شنبه 14 اردیبهشت 95 با سخنرانی حسن روحانی رییس جمهوری افتتاح شد. این دوره از نمایشگاه با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب واقع در بزرگراه خلیج فارس، روبه‌روی حرم مطهر امام خمینی (ره) پذیرای علاقمندان است.

منبع: ایرانسل

دیدگاهی بنویسید