کمپین #بهاروبساز ایرانسل در اینستاگرام

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پس از برگزاری کمپین‌های اینستاگرامی #یک_مهربانی_بیشتر با موضوع ماه مبارک رمضان، #بهاردرشهرمن با موضوع انتشار حال و هوای شهرها در نوروز ۹۴و #بهارانتظاردرشهرمن با موضوع به تصویر کشیدن حال و هوای شهرها در ایام برپایی جشن‌های ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج)، این اپراتور با انتشار فراخوانی از علاقمندان به عکاسی و فیلمبرداری دعوت کرد تا از هدف‌هایی که در سال جدید در زندگی خود دارند عکس یا فیلمی خلاقانه تهیه کرده و با انتشار آن به همراه یک متن مرتبط با هشتگ #بهاروبساز در شبکه اجتماعی اینستاگرام در این کمپین شرکت کنند.

عبارت «بهاروبساز» از حروف سرواژه: «بهترین هدف امسالت رو بساز» تشکیل شده است. هدف از برگزاری این کمپین ترغیب جامعه به هدف‌گذاری و کمک در جهت تغییر سبک زندگی آنها به‌طور هدفمندتر بوده و بر این اساس، ایده‌های قابل ارائه در کمپین می‌توانند متفاوت باشند. به عنوان مثال شرکت‌کنندگان می‌توانند بر اساس خلاقیت خود از المان‌های مرتبط با هدفشان عکس بگیرند و یا حتی با نوشتن اهدافشان روی کاغذ و یا گوشی موبایل هدفشان را به تصویر کشیده و به اشتراک بگذارند.

براساس فراخوان کمپین «#بهاروبساز»، زمان برگزاری مسابقه از عید نوروز تا عید نیمه شعبان بوده و شرکت‌کنندگان تا دوم خرداد، روز میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) فرصت دارند تا عکس یا فیلم موردنظر خود را با هشتگ‌های #بهاروبساز و #ایرانسل و منشن کردن صفحه ایرانسل (@irancell) به اشتراک بگذارند و شانس خود را برای بهره‌مندی از جوایز میلیونی این کمپین بیازمایند. از جمله جوایز این کمپین می‌توان به جایزه 10 میلیون تومانی برای فرد برنده به قید قرعه‌کشی و نیز جایزه 6 میلیون تومانی برای شرکت‌کننده با بیشترین طرفدار (لایک) اشاره کرد.

براساس قوانین این کمپین، لازم است که شرکت‌کنندگان صفحه رسمی ایرانسل در اینستاگرام را دنبال کنند. همچنین شرکت‌کنندگان باید عکس یا فیلمی را بارگذاری کنند که خود صاحب آن باشند، در غیر این صورت مسئولیت عواقب احتمالی به عهده ارسال‌کننده خواهد بود. عکس‌ها و فیلم‌هایی که بعد از زمان کمپین ارسال شوند، در کمپین شرکت داده نخواهند شد. به یاد داشته باشید که ایرانسل در فراخوان خود برای شرکت در این کمپین تصریح کرده اگر صفحه اینستاگرام کاربر در حالت «خصوصی» (private) قرار داشته باشد، امکان مشاهده آثار وی و شرکت در این کمپین وجود نخواهد داشت.

برندگان این کمپین از طریق صفحه رسمی ایرانسل در اینستاگرام به نشانی http://instagram.com/irancell معرفی خواهند شد.