چطور از اپلیکیشن Facebook Messenger خارج شویم

بسیاری از کاربران گوشی های اندرویدی از اپلیکیشن Messenger که برنامه ای مجزا از فیس بوک می باشد استفاده می کنند. بر خلاف اپلیکیشن اصلی فیس بوک که می توان به راحتی Log out کرده و با مشخصات جدید وارد آن شد، در این اپلیکیشن امکان خروج برای کاربر قرار داده نشده است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، این برنامه حتی گزینه ای برای این کار قرار داده است، اما این کلید موجب Log out شدن فرد نمی شود.

زمانی را تصور کنید که گوشی دوست شما خاموش شده است و تمایل دارد از طریق گوشی شما وارد Messenger خود شود، ویا زمانی که شما به هر دلیل علاقه ای به در دسترس بودن در این برنامه نداشته باشید. در این حالت از روش زیر برای خروج از ایت اپلیکیشن استفاده نمایید.

از منوی بالا چرخ دنده Setting را انتخاب نمایید. پس از نمایش آیتم های این قسمت یکی از گزینه های Apps/ App Setting/ App management را انتخاب کنید. در این بخش تمامی اپلیکیشن هایی را که بر روی سیستم خود نصب کرده اید مشاهده می کنید.

از لیستی که مشاهده می کنید اپلیکیشن Messenger را انتخاب نمایید، در صورتی که هنوز اندروید خود را به نسخه 6 ارتقا نداده اید می توانید به راحتی با انتخاب گزینه CLEAR DATA نام کاربری استفاده ست شده برای برنامه مسنجر را پاک نمایید. حال اگر کاربر جدیدترین نسخه اندروید هستید باید یک مرحله اضافه را برای این منظور انجام دهید، پس از انتخاب Messenger از لیست اپلیکشن ها Storage را انتخاب و پس از آن کلید CLEAR DATA را بزنید.

 

به این ترتیب به راحتی می توانید با نام های کاربری دیگر نیز به راحتی وارد این اپلیکیشن شوید.

منبع: Phonearena

دیدگاهی بنویسید