کمپین نوروزی ایرانسل

کمپین نوروزی ایرانسل

🏢 برای داشتن کارمندانی دلسوز و موفق، مدیران باید برای رفع نیازها و دغدغه‌های اساسی آن‌ها تلاشی پیوسته داشته باشند. در بسیاری از شرکت‌ها پرسنل جهت برقراری ارتباط با همکاران یا مشتریان مجبور به استفاده از موبایل شخصی خود هستند. این اتفاق قطعا در نحوه ارتباطات آن‌ها موثر است.

نگرانی بابت قبض تلفن، به اشتراک گذاشتن شماره شخصی خود با سایرین و … از مواردی است که بی‌شک در نحوه مکالمه و نهایتا سودمند بودن تماس‌ها تاثیر خواهد گذاشت.

💡راه حل این موضوع چیست؟
استفاده از راهکار موبایل سازمانی ایرانسل پیشنهاد ما به شماست. این سرویس شامل سیم‌کارت‌های سازمانی با شماره‌های سریالی است که تحت مالکیت سازمان در اختیار کارکنان قرار خواهند گرفت و همچون تلفن‌های  سانترال تمامی ارتباطات بین کارکنان (در هر کجای کشور باشند) در ازای پرداخت هزینه آبونمان رایگان خواهد شد.

علاوه بر این، سازمان‌ها می‌توانند با تخمینی از نیاز شغلی کارکنان به مکالمه تلفنی، سیم‌کارت‌های هر بخش یا فرد را ماهانه به میزان معینی شارژ کنند. هزینه‌های مازاد بر مبلغ شارژ شده بر عهده کارکنان خواهد بود و به این صورت تماس‌های شخصی از تماس‌های کاری تفکیک خواهند شد.

📍در طول کمپین نوروزی ایرانسل شما می‌توانید تنها با پرداخت ۵۵۰۰ تومان برای هر فرد،ضمن دریافت یک سیم‌کارت سازمانی رایگان، برای یک ماه کلیه مکالمات بین کارکنان خود را به صورت نامحدود رایگان کنید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - آریو پیام ایرانیان | نماینده رسمی ایرانسل توسعه یافته توسط تیم طراحی سایت و برنامه نویسی Tech Team