پیام کارت ویزیت چیست؟

پیام کارت ویزیت چیست؟

پیام کارت ویزیت، با هدف معرفی کوتاه، جذاب و بامحتوای یک کسب‌وکار طراحی می‌شود. این نوع معرفی باید شامل نام، وضعیت شغلی، ایمیل یا وب‌سایت و شماره تلفن برای ‌یک کسب‌وکار باشد.

🌐 روزانه حدود ۲۷ میلیون کارت ویزیت در جهان چاپ می‌شود. هزینه‌ طراحی گرافیک یک کارت ویزیت در آمریکا به شکل میانگین برابر ۶۸.۵ دلار در هر ساعت است. اما از طرف دیگر، کارت‌های ویزیت نرخ ماندگاری حدود ۱۲ درصدی دارند، یعنی حدود ۸۸ درصد کارت ویزیت‌های چاپ شده در کمتر از یک روز دور ریخته می‌شوند.

علاوه بر بحث هزینه‌های بالای این متد، مساله دیگری که مطرح است نحوه ارتباط با مشتری هدف است. در واقع برای رساندن کارت ویزیت به مشتری، شما باید حتما در یک ارتباط رو در رو به این کار اقدام کنید.

راهکار سازمانی جدید ایرانسل، با هدف حذف چالش‌های ذکر شده، معرفی شده است. این راهکار که پیام کارت ویزیت نام دارد، امکان معرفی کسب‌وکارها بر روی تلفن همراه مشتریان و به شکل پیام فلش را فراهم می‌کند.

زمانی که شما اقدام به برقراری تماس با دیگران می کنید، پیش از اینکه مخاطب شما به تماس پاسخ دهد پیامی بر روی صفحه تلفن همراه او آشکار می‌شود که حاوی محتوای متنی مورد نظر شماست.

❗️نکته جالب توجه در این راهکار، امکان افزودن لینک صفحات وب‌سایت یا برنامه‌های کاربردی به پیام ارسالی برای مشتری است.

در نتیجه شما با استفاده از پیام کارت ویزیت، خود را کوتاه، جذاب و با محتوای مناسب معرفی می‌کنید، هزینه خود را کاهش می‌دهید و همچنین ضرورتی برای ارتباط رو در رو با مخاطب وجود نخواهد داشت.

📞علاوه بر این، سرویس کارت ویزیت امکان ذخیره‌سازی پیام شما را برای کاربران فراهم می‌کند تا در صورت نیاز در هر زمانی امکان ارتباط با شما را داشته باشند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - آریو پیام ایرانیان | نماینده رسمی ایرانسل توسعه یافته توسط تیم طراحی سایت و برنامه نویسی Tech Team