مزیت های موبایل سازمانی

مزیت های موبایل سازمانی

حرفه‌ خبرنگاری به دلیل ماهیت پرتکاپو و حیطه جغرافیایی وسیعی که دارد، همواره نیازمند ارتباطات پایدار، امن، باکیفیت و با دسترسی بالاست. ارتباط سریع، آسان، به‌موقع و کم‌هزینه بین سازمان خبری و خبرنگارانی که در ماموریت هستند می‌تواند بزرگترین مزیت رقابتی یک آژانس خبری محسوب شود. اما چنین ارتباطی چگونه امکان‌پذیر خواهد بود؟

سرویس موبایل سازمانی ایرانسل:

رسانه‌ها می‌توانند با به‌کارگیری موبایل سازمانی دغدغه‌های خود را در حوزه ارتباطات درون سازمان به کلی برطرف سازند. در سرویس موبایل سازمانی (MVPN)، مجموعه سیم‌کارت‌های سازمانی در قالب یک شبکه خصوصی به یکدیگر متصل شده‌اند که ارتباطی امن و دسترسی دائمی را برای کارکنان سازمان فراهم می‌کند.

✳️ این امکان برای سازمان‌ها وجود دارد که حتی بدون خرید سیم‌کارت جدید، سیم‌کارت‌های کنونی کارکنان خود را به شبکه موبایل سازمانی اضافه کنند و با تخصیص کدهای ارتباطی کوتاه به افراد، از ارتباطی سریع و آسان بهره‌مند شوند.

✳️ برای بهره‌مندی از ارتباطات درون سازمانی رایگان و نامحدود، تنها کافیست که به‌صورت ماهیانه هزینه آبونمان کاملا به‌صرفه‌ای برای هر سیم‌کارت سازمانی پرداخت شود. علاوه بر این، دبیر هر بخش می‌تواند با گروه‌بندی پرسنل خود، آنها را به‌خوبی سازماندهی کرده و با توجه به امکان تفکیک تماس‌های کاری از شخصی، نظارت بهتری بر روی هزینه‌ها داشته باشد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - آریو پیام ایرانیان | نماینده رسمی ایرانسل توسعه یافته توسط تیم طراحی سایت و برنامه نویسی Tech Team