سیم‌کارت‌ NFC

سیم‌کارت‌ NFC

ایرانسل برای اولین بار در کشور با ارائه سیم‌کارت‌ NFC، به مشترکین خود امکان استفاده از خدمات پرداخت مبتنی بر فناوری NFC را می‌دهد.

برای استفاده از این راهکار کافیست تلفن هوشمند شما از فناوری NFC پشتیبانی کند. با استفاده از برنامه کاربردی پرداخت همراه، پرداخت‌های مربوط به کلیه بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت الکترونیک به راحتی انجام خواهد گرفت. بعد از دریافت اپلیکیشن و فعال‌سازی و تعریف کارت بانکی و یا کارت پرداخت مورد نظرتان، شما تنها با نزدیک کردن تلفن همراه خود به سیستم‌‌های کارت‌خوان غیرتماسی ‌(Contactless) می‌توانید پرداخت مورد نظرتان را انجام دهید.

همچنین شما با استفاده از قابلیت تجمیع‌کنندگی، بعد از ورود به نرم افزار کیف‌پول همراه ایرانسل و جستجوی و انتخاب سرویس پرداخت مورد نظر می‌توانید نسبت به تعریف کارت‌های متعدد به منظور  انجام انواع تراکنش اقدام نمایید. در این مرحله تمامی اطلاعات بر روی حافظه امن سیم‌کارت (secure element) شما ذخیره می‌شود. بنابراین، امکان سرقت اطلاعات به هیج عنوان وجود نخواهد داشت.

سیم‌کارت‌ NFC

سیم‌کارت‌ NFC

از دیگر مزایای این سرویس می‌توان به امکان بارگذاری اطلاعات کارت شما از راه دور (OTA) اشاره کرد. در این روش، اطلاعات منتقل شده میان ایرانسل و بانک‌ها از طریق سه لایه امنیتی محافظت شده و بالاترین سطح امنیت ممکن برای حفاظت از اطلاعات کارت‌ها اعمال می‌شود.

از دیگر مزایای این سرویس، امکان استفاده از قابلیت پرداخت کیف پول در صورت خاموش بودن گوشی همراه است که در صورت تمایل کابر فعال خواهد شد. همچنین این قابلیت برای کاربر فراهم گردیده که در زمان مفقود شدن تلفن همراه، تنها با یک تماس با مرکز پشتیبانی ایرانسل، تمامی سرویس‌های تعریف شده بر بستر کیف پول همراه مسدود شده و امکان سوءاستفاده از کلیه کارت‌های پرداخت شما از بین خواهد رفت.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - آریو پیام ایرانیان | نماینده رسمی ایرانسل توسعه یافته توسط تیم طراحی سایت و برنامه نویسی Tech Team