راهکار مدیریت هوشمند ناوگان

راهکار مدیریت هوشمند ناوگان

مدیریت بهینه هزینه‌های سازمان و افزایش کیفیت خدمات با راهکار مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل ایرانسل

🔸 شرکت خدماتی Bill Howe فعال در حوزه حمل‌ونقل، با معضل افزایش تصادفات ناوگان حمل‌ونقل خود روبرو بود. این امر علاوه بر ایجاد مخاطرات جانی برای کارکنان، منجر به کاهش کیفیت و افزایش هزینه‌های شرکت شده بود. مدیریت شرکت تنها راه حل این مشکل را نظرات بر رفتارهای ترافیکی رانندگان تشخیص داد. از این رو استفاده از یک سامانه مدیریت هوشمند ناوگان در دستور کار قرار گرفت.

🔸  شرکت Bill Howe با به‌کارگیری یک سامانه هوشمند مدیریت ناوگان، بعد از چند ماه به نتایج چشمگیری رسید. برای اندازه‌گیری امنیت رانندگی، برمبنای مدت زمان رانندگی و تعداد تصادفات شاخصی تعریف شده بود که هرچه این شاخص بیشتر باشد نشان‌دهنده امنیت بیشتر است

راهکار مدیریت هوشمند ناوگان

این شاخص قبل از پیاده‌سازی این راهکار به‌طور میانگین ۷۷ و برای بعضی از رانندگان کمتر از ۳۰ ثبت شده بود. همچنین، در سال قبل از پیاده‌سازی سامانه مدیریت ناوگان، ۱۶ تصادف در ناوگان این شرکت منجر به ۱ میلیون دلار خسارت شده بود. بعد از پیاده‌سازی این راهکار شاخص امنیت به ۹۷ رسیده و تعداد تصادفات به ۲ عدد در سال کاهش یافت.

🔸ورود سامانه‌های مدیریت هوشمند ناوگان به صنعت حمل‌ونقل توانسته است به شرکت‌های فعال در این حوزه و همچنین به مدیریت خودروهای سازمانی در شرکت‌ها کمک قابل توجهی کرده و بهره‌وری ناوگان‌های حمل‌ونقل را به خوبی افزایش دهد.

در این راستا، سامانه مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل ایرانسل ازجمله جامع‌ترین و به‌روزترین سامانه‌های موجود است که با توجه به برخورداری از پشتیبانی یک اپراتور و استفاده از گسترده‌ترین و به‌روزترین زیرساخت‌های ارتباطی ممکن، ارزش بسیار بالایی را در زنجیره تامین شرکت‌ها ایجاد خواهد کرد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - آریو پیام ایرانیان | نماینده رسمی ایرانسل توسعه یافته توسط تیم طراحی سایت و برنامه نویسی Tech Team