خدمات ابری ایرانسل

خدمات ابری ایرانسل

امروزه کسب‌وکارها باید به‌سرعت به تغییرات محیط صنعت خود واکنش نشان دهند تا بتوانند در مقابل رقبای خود موفق عمل کنند؛ برای تحقق این مهم دسترسی سریع به اطلاعات، امنیت ذخیره‌سازی داده‌ها و جلوگیری از هدر رفت منابع از اولویت‌های هر کسب و کاری می‌باشد.

با ظهور فناوری‌های ابری، کسب‌وکارهای کوچک و متوسط دریافتند که با به‌کارگیری این فناوری می‌توانند به بهره‌وری بیشتر با هزینه کمتر برسند.

با توجه به قابلیت مقیاس‌پذیری سرورهای ابری، سازمان‌ها می‌توانند حجم نامحدودی از اطلاعات را ذخیره و یا در صورت نیاز حجم مورد نیاز خود را افزایش یا کاهش دهند.

کارکنان می‌توانند با استفاده از خدمات ابری به‌صورت هم‌زمان از نرم‌افزارهای کاربردی، سیستم عامل‌ها و یا فضای ذخیره‌سازی استفاده نمایند و در نتیجه سازمان‌ها بدون پرداخت هزینه اضافی جهت خرید نرم‌افزار و نصب آن بر روی تمامی کامپیوتر‌ها، این امکان را دارند تا با صرفه‌جویی در استفاده از منابع سازمان، بهره‌وری را افزایش دهند.

با استفاده از خدمات  ذخیره‌سازی ابری، تنها کافیست یک نسخه از فایل و یا برنامه کاربردی را بر روی سرورهای ابری ذخیره نمایید و بعد از مشخص کردن سطح دسترسی کارکنان٬ امکان دسترسی را برای همه اعضای سازمان فراهم کنید. به‌عنوان مثال، به جای نصب ۱۰ نسخه از سیستم‌عامل ویندوز بر روی تک‌تک کامپیوترهای شخصی سازمان٬ می‌توانید یک نسخه از آن را بر روی سرورهای ابری نصب نموده و تمامی کارکنان شما از آن منابع اشتراکی استفاده خواهند کرد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - آریو پیام ایرانیان | نماینده رسمی ایرانسل توسعه یافته توسط تیم طراحی سایت و برنامه نویسی Tech Team