جلسات مجازی ایرانسل شایا

جلسات مجازی ایرانسل شایا

✳️ طبق آمار، بیش از نیمی از مفاهیم موجود در یک پیام از طریق حالات صورت و زبان بدن منتقل می‌شود. در واقع به شکل دقیق‌تر، ۵۵ درصد از ادراک یک پیام از طریق چهره و حرکات فرد، ۳۷ درصد از طریق تُن صدا و تنها ۸ درصد به‌واسطه کلمات حاصل می‌شود.

امروزه  ارتباطات سازمانی یکی از حوزه‌هاییست که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مشکلات متعدد در برگزاری جلسات حضوری و همچنین چالش‌های موجود در فرایندهای دورکاری سبب شده تا سازمان‌ها به دنبال راهکارهای نوین بر بستر  فناوری اطلاعات و ارتباطات باشند تا بتوانند به نیازهای خود در این حوزه پاسخ دهند.

ارتباط تصویری و جلسات مجازی یکی از راهکارهای جامعی است که با هدف رفع نیازهای ارتباطی سازمان‌های امروزی مطرح شد. سامانه‌های برگزاری جلسات مجازی به سازمان‌ها این امکان را می‌دهند ضمن رهایی از محدودیت‌های موجود در برقراری ارتباطات و جلسات حضوری، از ابزارهای متعددی برای مدیریت هرچه بهتر جلسات نیز بهره‌مند شوند.

برنامه کاربردی  شایا (شبکه ارتباطی یکپارچه ایرانسل) نیز با هدف ارايه همین خدمات به سازمان‌های داخلی طراحی شده است.

شایا با فراهم‌سازی امکان ایجاد و مدیریت جلسات مجازی در سازمان‌ها، به افزایش بهره‌وری ارتباطات سازمانی و کاهش هزینه‌های ارتباطی کمک قابل توجهی خواهد کرد.

🌐 طبق نظرسنجی‌های انجام گرفته توسط وین‌هوس، ۹۴ درصد از کسب‌وکارهایی که از سامانه‌های جلسات مجازی تصویری استفاده می‌کنند، اذعان داشته‌اند که افزایش بهره‌وری چشمگیری را در ارتباطات سازمانی خود تجربه کرده‌اند.
💸 علاوه بر افزایش بهره‌وری، این سامانه‌ها به طور میانگین تا ۳۰ درصد از هزینه‌ سفرهای غیرضروری پرسنل نیز کاسته‌اند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - آریو پیام ایرانیان | نماینده رسمی ایرانسل توسعه یافته توسط تیم طراحی سایت و برنامه نویسی Tech Team