تبلیغات هوشمند موبایلی ایرانسل

تبلیغات هوشمند موبایلی ایرانسل

علی‌رغم هزینه‌ای که تماس تلفن همراه برای مشترکین دارد، هیچگاه از اهمیت و ضرورت آن کاسته نشده است. براین اساس مشترکین همیشه به‌دنبال استفاده از روش‌های جایگزین جهت کاهش این هزینه هستند.

این مسئله فرصت مناسبی را جهت انجام تبلیغات هدفمند بر بستر تماس تلفنی به وجود می‌آورد. تماس دیگرپرداخت ، یک راهکار اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی است که به کمک آن سازمان‌ها و صاحبان کالا و خدمات، می‌توانند با تقبل هزینه تماس مخاطبین یا مشتریان بالقوه خود، آن‌ها را به شنیدن پیام‌های اطلاع‌رسانی یا تبلیغاتی موردنظر خود ترغیب نمایند.

شرکت شیلد از زیرمجموعه‌های هولدینگ یونیلیور یکی از نمونه‌های موفق در استفاده از این راهکار تبلیغاتی است. این شرکت برای فروش محصولات بهداشتی خود در آفریقا، از ایده تماس دیگرپرداخت بهره برد. در کمپین پیاده شده توسط این شرکت،‌ افراد با گوش کردن به پیام تبلیغاتی خاص، سی ثانیه اعتبار مکالمه رایگان دریافت می‌کردند.

این پیام تبلیغاتی که ۱۵ ثانیه طول می‌کشید، مشتری را برای خرید یا تست محصول ترغیب کرده و مشتریان می‌توانستند در صورت تمایل برای خرید محصول جدید کوپن تخفیف دریافت کنند. بعد از اتمام پیام تبلیغاتی، پیام کوتاه تایید ۳۰ ثانیه اعتبار هدیه برای شنونده ارسال می‌شد.

✅ نتایج این کمپین بسیار چشم‌گیر بود؛ در ساعت اول ۳۰۰ تماس تبلیغاتی در این کمپین برقرار شد که بعد از چند ساعت به ۵۰۰۰ تماس در ساعت رسید. در کمپین شیلد بین ۳۰۰ تا ۵۰۰۰ تماس تبلیغاتی در ساعت، طی ۵ روز کاری و درمجموع ۶۰ هزار تماس برقرار شد.

همچنین ۲۲ درصد از افرادی که در این کمپین شرکت کرده بودند، برای کوپن تخفیف محصول درخواست دادند. هدف این کمپین مشارکت ۳۶ هزار کاربر منحصربفرد در نظر گرفته شده بود که پس از اتمام  کمپین، نتایج حاکی از مشارکت ۴۴ هزارنفری بود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - آریو پیام ایرانیان | نماینده رسمی ایرانسل توسعه یافته توسط تیم طراحی سایت و برنامه نویسی Tech Team